Број на оглас: 1699468
Објавен на: 17.07.2018, 08:00
1 / 1

PLAC VO SELO BELICA

1 МКД
Квадратура:
1150 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot e na 70m od restoran Belica se naoga na noviot pat za skopje placot e so site podgotveni dokumenti

poveke inf - 075-511-055
Cena po dogovor