Број на оглас: 1674761
Објавен на: 04.05.2019, 09:39
1 / 7

Издавам студија/соби во Охрид

1.000 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Издавам студија во Охрид. Секое студио има сопствено WC + туш кабина, ТВ со кабелска и безжичен интернет, клима уред, мини фрижидер, мебелот, постелнината , поточно се во нив е ново и беспрекорно чисто. Има заедничка опремена чајна кујна за четирите апартмани, а на приземје има и поголема опремана кујна од која се излегува во дворот опремен со маси, столчиња и ТВ. Има и билијард маса која можете да ја користите колку сакате, бесплатно. Имаме сопствен паркинг.

За подетални информации можете да ја погледнете нашата веб страна

www.villavesna.mk

или на

http://www.booking.com/hotel/mk/villa-vesna.en-gb.html?sid=82cb93c794312afa026590839672ba03;dcid=1;dist=0&type=total&