Број на оглас: 1673787
Објавен на: 12.01.2019, 01:23
1 / 3

PASSAT TDI 110KS ZAMENA

9.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2016
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


bandasi za lada niva 4 bandasi so gumi bandasite se 15 garantiram deka se pravi gumitw se m+s
moze zamena