Број на оглас: 1644462
Објавен на: 04.08.2020, 07:17
1 / 4

Prevoz/Selidbi na sekakov vid roba niz cela Makedonija

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vrsam prevoz na sekakov vid na roba niz cela makednija dolzina:4.60m sirina: 2.40m visina 2.00m
za pomali raboti imame i kombe so dimenzii
dolzina 2.8m sirina 1.8m visina 1.9m