Број на оглас: 1636781
Објавен на: 28.09.2020, 00:54
1 / 3

Апарати за домаќинство

1 € Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам разни апарати за домаќинство. Исправни, малку користени - речиси нови!

-Пегли Roventa : 800-1000 den.
-Разни фенови : 250- 300 den.
-Соковници :300 den
-Соковник - 300 den.

И други апарати за домаќинство по поволни цени!