Број на оглас: 1635453
Објавен на: 22.06.2019, 16:07
1 / 2

Klipovi za Lada

2.500 МКД Цената е фиксна
Марка:
Lada
Модел:
1200, 1500
Tип на делови:
Резервни делови за мотори

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Komplet 4 klipa so kariki i bolcni. Klipovite se so dimenzii f76 mm.
proizvodstvo: Motins, Novi sad