Број на оглас: 1627811
Објавен на: 19.01.2019, 21:07
1 / 7

975 JOHN DEERE

78.240.410 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava spremen za zetva, so klima ured so heder 4.5 metri 150 ks turbo motor so mala potroshuvachka. MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL