Број на оглас: 1625887
Објавен на: 09.08.2019, 22:21

Prodavam zemjiste so kosteni

1 €
Квадратура:
8633 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


8600m2 zemjiste so kosteni,19000m2 suma i livada do asfalten pat ... Zemjisteto se naogja vo Debar, cenata e 1 evro za 1m2 . KONTAKT TELEFON : 078765246