Број на оглас: 1620500
Објавен на: 21.07.2019, 15:24
1 / 12

KUKA VO TETOVO NAS. PEVCINA

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
10
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Goce delcev 206-a

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka vo naselba pevcina na ul. goce delcev 206-a.Kukata e so 2 posebni vleza pogodna za 2 familii. Kukata e so prizemje i 2 sprata i ogromna terasa, mnogu jaka gradba i golemo dvorno mesto.Ja ima cela potrebna dokumentacija so imoten list.
574m2 vkupna povrsina, 317m2 stanben prostor. 070 229 599
070 229 599
070 229 599