Број на оглас: 1610428
Објавен на: 10.08.2020, 12:52
1 / 1

Се продава стан во центарот на Македонски Брод

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3,5
Квадратура:
73 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1990
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Североисток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично сочуван стан во централно градско подрачје. Станот е со дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба, ходник, бања, просторија за остава и две големи тераси. Со целосна и уредна документација за поседување на станот. Заедно со станот се продава и подрумската просторија од 9м2.