Број на оглас: 1599211
Објавен на: 17.02.2019, 21:44
1 / 12

delovi za fiat punto 2

1 МКД
Марка:
Fiat
Модел:
punto 2
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za punto 2,1.2 8v 16v,Motori,menuvaci,limarija,elektrika,sedista i se drugo....