Број на оглас: 1593406
Објавен на: 23.08.2019, 07:45

Се продава 2 плаца

1 €
Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продават 2 плаца во населба добрашане локација : пред кланица спроти бензиска пумпа детоил ПОВОЛНА ЦЕНА ХИТНОО