Број на оглас: 1591962
Објавен на: 16.06.2019, 17:22
1 / 11

Paulownia Brzorastecko drvo Sadnici

70 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


НАЈЕФТИНО ВО МАКЕДОНИЈА!
Контејнерски садници Paulownia Elongata. Садниците се со врвен квалитет произведени инвитро и од сертиицирано семе. Нудиме комплетни стручни услуги за подигање насад. При купување на наши садници советите се бесплатни во секое време.

Гаранција на садниците доколку садниците не се фатат ги заменуваме на наш трошок.

Цената е различна во зависност од количината и во зависност од големината на садниците