Број на оглас: 1590107
Објавен на: 02.08.2020, 00:34
1 / 2

Se prodavaat 2 stana

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Друго
Дворна површина:
260 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Луксузен
Година на градба:
1960
Година на реновирање:
2016
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Dr.Nikolic 20

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продаваSe prodava luksuzna kuќа vo centarot na Kocani! Prvi kat stan luksuzno Opremen renoviran, vtori kat stan kompletno nov, luksuzno namesten! Garazi, podrumi, dvor, terasi na sekoj sprat!
Cena po dogovor
Telefon za kontakt
070622730 ima i viber