Број на оглас: 1571399
Објавен на: 11.04.2019, 08:54
1 / 5

polovovni delovi za opel 2.0dti 16v

1 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
vectra
Tип на делови:
Резервни делови за мотори

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni dizni,alanser,predni amortizeri i perka za ladenje za opelov motir 2.0dti 16v.povoln,po dogovor.