Број на оглас: 1550333
Објавен на: 30.05.2020, 15:07
1 / 2

PLAC-NIVA vo MISLESEVO-STRUGA

8 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2800 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Plac-Niva od 2800 kvadrati vo Struga-Mislesevo(von grad), so cist imoten list br.2951 za KP.br.1583/20 KO Mislesevo Von-Grad. Mozna e zamena.
Kontakt na mob. 078/380-300
Kontakt na mob. 078/380-300
Kontakt na mob. 078/380-300
Kontakt na mob. 078/380-300