Број на оглас: 1543230
Објавен на: 26.03.2020, 14:41
1 / 12

aluminski bandasi

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се бара


Prodavam bandasi 15.16 18..ki. bmw. Renault 15.16.ki. I za drugi modeli vozila Mercedes
audi I wv15.16..17 .18.19..5x112
Jeep18. . 5x114.3 16ki. So gumi 225.70.16.... 4x100/15. ...4x108/15