Број на оглас: 1539508
Објавен на: 19.02.2019, 08:55
1 / 12

Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

По Договор
Број на соби:
1
Квадратура:
25 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :
* Апартмани 1 - ул.Димитар Влахов 9
* Апартмани 2 - ул. Булевар Туристичка 52/2
Апартманите се комплетно опремени со сопствена кујна , сопствено купатило , клима , кабловска ТВ , бесплатен WiFi интернет .
+ Јавен паркинг пред зградата .
________________________
fb: Apartmani Kate Ohrid