Број на оглас: 1534861
Објавен на: 05.03.2021, 16:21
1 / 5

ДЕКОДИРАЊЕ НА РАДИО ЗА КОЛА И ПОПРАВКА

500 МКД Цената не е фиксна
Goran
ul zil vern
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Монтирање на сите видови радија за кола кинески радија не поправам и декодирање на радио за кола, цена од 500 ден па нагоре во зависнот од радиото ,mail// gorangogocv@gmail.com