Број на оглас: 1534091
Објавен на: 18.02.2020, 08:22
1 / 5

Se prodava baraka + kuka kaj Pedagoska

По Договор
Број на соби:
6
Квадратура:
160 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
390 m²

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baraka 60m2 + 100m2 dogradba i plac od 390m2 vo taftalidze pozadi katastar so moznost za gradba P+2+Po