Број на оглас: 1529377
Објавен на: 24.05.2020, 00:54
1 / 4

POLARIZIRANI leki so shtipka za dioptriski naocari

450 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

Вид на оглас: Се продава


ПОЛАРИЗИРАНИ леќи со штипка во жолта или црна нијанса, за заштита од дифузно несакано светло, а се креваат нагоре со ротирање доколку во моментто не сакате да гледате низ нив без да се вадат целосно.
Цена 450,00 днеари