Број на оглас: 1527495
Објавен на: 20.02.2020, 20:29
1 / 4

Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

По Договор
Квадратура:
900 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska parcela broj 4990/35 i moten list 57257, katastarska parcela broj 4990/42. Za podetalni informacii na telefen 02\2048367 i mob. 075 941-336/Blagoja