Број на оглас: 1511679
Објавен на: 24.05.2020, 00:54
1 / 9

Ray-Ban Wayfarer crni naocari 50mm shirina na leka i futrola

1.450 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Вид на оглас: Се продава


Наочари очила за сонце марка Ray-Ban модел WAYFARER RB2140, високо квалитетна реплика, со црна или црно/бела рамка, темна G-15 леќа со ширина од 50mm или 54mm погодна за тие што сакаат да носат мали и средни големини на наочари.
- G-15 леќа;
- UV филтри;
- кожена футрола и крпче за бришење со лого, како и упатство.

Цена:
- модел со сјајна црно/бела рамка и 54mm за 1.400 денари
- модел со сјајна црна рамка и 54mm за 1.450 денари
- модел со мат црна рамка и 50mm за 1.450 денари