Број на оглас: 1510840
Објавен на: 13.07.2020, 21:55
1 / 6

Се продава куќа

24.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
130 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
600 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Запад
Адреса:
Skopska br 4

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на улица Скопска бр 4
Куќата е на одлична локација 7 - 8 минути до центарот на градот и има огромна дворна површина
Звонете на овој број - Лилјана 079281010