Број на оглас: 1510829
Објавен на: 13.07.2020, 21:55
1 / 12

Се продава нова куќа во изградба

19.999 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Нема
Дворна површина:
400 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Goce Delcev bb

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова куќа во изградба до прва плоча во населба рудина.Куќата е легализирана и има инсталирано вода и струја и е веднаш вселлива.Има материјал да се дигне уште еден спрат и да се покрие.
Се наоѓа на 5 - 6 минути до центарот на градот
На 3 минути до Мечкуевска куќа Пуже
Звонете на овој оброј: Лилјана - 079281010