Број на оглас: 1492601
Објавен на: 31.08.2021, 21:03
1 / 11

MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS

150 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Profesionalen servis i prodazba na site tipovi radiostanici: Motorola , Kenwood , Yaesu, Vertex Standard, Hytera, ICOM, Maxon, Puxing, anteni , kabli , ispravuvachi, REPETITORI, programiranje, prodazhba na novi i polovni radiostanici,