Број на оглас: 1484495
Објавен на: 14.05.2019, 10:24
1 / 3

VW GOLF 4 SARAN 1.9 TDI 1.9 PD

11.111 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


-GOLF 4 TDI VO DELOVI
-GOLF BENZINEC VO DELOVI
-SARAN TDI VO DELOVI
-MENJACI
-MOTORI
-TURBINI
-LETVI
-ZAMAJCI
-DIZNI
-LIMARIJA VO CELOSNO