Број на оглас: 1473789
Објавен на: 02.08.2020, 13:00
1 / 12

Б Р О Н Х О В И Т А Л - ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА

800 МКД
APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI
T.Jovanoski 11, Gostivar
Гостивар

Станете Премиум член

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ОД ПЧЕЛИН МЕД ПРОПОЛИС И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ Делува на ревитализација на дишните патишта кај воспаление на грлото астма бронхитис Заштитува од инфекции и алергии на полен прашина пердуви пушачка кашлица засипнатост Го зајакнува имунитетот Начин на употреба Се зема 3 лажички дневно половина час пред јадење.
1 кг.800 ден./500 грама.400 ден.