Број на оглас: 1471351
Објавен на: 17.10.2018, 20:13
1 / 12

Villa Tea2 (Centar, Ohridska carshija)

По Договор
Квадратура:
120 m²
Спрат:
2
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Адреса: 7mi Noemvri br.9

Villa Tea 2 се наоѓа во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот. Располагаме со:
1. Апартман за 4 особи(2 2) со комплетна кујна и тераса
2. Студио со француски лежаи помошно легло(2 1) со комплетна кујна и тераса
3. Студио со француски лежаи со комплетна кујна и тераса
4. Студио со француски лежаи помошно легло(2 1) со мини кујна и тераса
Апартманот и студијата се опремени со LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла и Wi-Fi(бесплатно). Исто така има бесплатен паркинг.

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Faebook: Villa Tea 2
(линк: https://goo.gl/9Tmpmy)
Исто така можете да не побарате во бутиците ЛАВО.