Број на оглас: 1469322
Објавен на: 31.07.2020, 07:56
1 / 8

Delovi za Mercedes 190

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
190
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi od Mecedes 190 , kolata bese na stranski tabli ,digalka , zadna sofersajbna , salter za 4-brzini ,menjac so 4-brzini , volan , imam i komplet kukiste za volan , servo komplet ....