Број на оглас: 1469258
Објавен на: 16.01.2019, 11:26
1 / 9

соби во близина на жичарницата

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издава двокреветна соба во близина на жичарницата. Кабелска ТВ, Wi-Fi.
Уживајте во прекрасните зимски денови и понесете убави спомени. Собата се издава за 3 или повеќе ноќевања. Цена по договор.