Број на оглас: 1467720
Објавен на: 21.02.2020, 09:52
1 / 6

fiat ulysse 2.0 jtd

2.300 € Цената не е фиксна 2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Ulysse
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


6+1 odlicno cuvano za svoja dusa makedonska registracija registrirano do 07-02-2020motor odlicen ne trosi ulje so garancija moze i zamena so moja doplata samo so sedum sedista