Број на оглас: 1465309
Објавен на: 13.03.2019, 17:06
1 / 12

Kalapi za vestacki kamen

По Договор Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477