Број на оглас: 1456009
Објавен на: 16.01.2019, 11:26
1 / 10

АПАРТМАН

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмува апартман кој се наоѓа во близина на жичарницата. Wi-Fi, кабелска ТВ. Греење на дрва и струја. Повелете на чист планински воздух, уживајте во прекрасните зимски денови. Апартманот се издава за 3 или повеќе ноќевања. Цена по договор.