Број на оглас: 1440847
Објавен на: 15.05.2019, 18:52

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

По Договор
Квадратура:
1050 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 1050 kvadrati 070-320-075 078-320-095 na ovie broevi baraj te me.