Број на оглас: 1440055
Објавен на: 18.03.2019, 19:42
1 / 1

Niva (Gradezno Zemjiste) selo Logovardi

7.500 € Цената не е фиксна
Квадратура:
3090 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава 3090 m2 градежно неизградено земјиште во с.Логоварди, 150м до главниот пат за РЕК Битола. До нивата има асвалтен пат, со два можни влеза за поголеми возила (шлепер). Погодна за изградба на индустриски објект или две куќи.

ИНФО САМО НА 070207079!!!