Број на оглас: 1430028
Објавен на: 21.02.2019, 08:27
1 / 12

APARTMANI-SOBI SANI

500 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Apartmanite se naogaat vo strog cantar na gradot . Kompletno se opremeni so sopstveno kupatilo, kujna, internet, parno greenj, kabelska, sopstven parking prostor.TEL; 075 292 413, 075 292 411, 071 278 128