Број на оглас: 1406871
Објавен на: 23.03.2019, 22:55
1 / 1

stan za kuka so doplata

1 €
Број на соби:
6
Квадратура:
288 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
3 кат

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


menuvam kuka 288m2 za stan vo Ohrid so doplata nas.Biljanini izvori