Број на оглас: 1384190
Објавен на: 10.06.2019, 14:37

Prodavam jabolka na golemo

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Prodavam jabolka na golemo od slednite sorti: Zlaten delises, Crven delises, Cadel, Ajderet, Jonagold