Број на оглас: 1383403
Објавен на: 28.04.2019, 05:18
1 / 3

Se bara investitor za izgradba na stanovi ili apartmani

1 €
Број на соби:
1
Квадратура:
850 m²
Греење:
Нема
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
Повеќе од 2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Sonceva porta

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ivestitor za izgradba na stanovi ili apartmani nas.Cekostina so pogled na Ohrid pod hotel Sonceva Porta najnovata urbanizirana naselba