Број на оглас: 1381745
Објавен на: 06.08.2020, 08:30
1 / 12

BMW 320 D

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 D
Година на производство : 2001 година, месец декември.
Моќност : 100 KW
Зафатнина на моторот : 1951 цм/3
Маса на возило : 1450 кг.
Колата е во одлична состојба !