Број на оглас: 1366767
Објавен на: 06.08.2019, 07:55
1 / 8

Студија во центарот на Крушево

По Договор
Квадратура:
300 m²
Спрат:
2
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Модерно опремени студија во строгиот центар на градот. Повелете!
тел.070 608 700