Број на оглас: 1366764
Објавен на: 13.01.2020, 14:27
1 / 12

Vila Toše D. Kruševo

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
7
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
ul.Sula Mina b.b

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Pominete nezaboraven odmor, uzivajte vo cistiot vozduh i prekrasnite smestuvacki kapaciteti na Vila Tose D. Krusevo.

Rezervacii na tel.070 208 076; 070 608 700