Број на оглас: 1360180
Објавен на: 10.07.2020, 08:20
1 / 6

КАЛИФОРНИСКИ ЦРВИ

100 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат легла од калифорниски црви.
Идеално за започнување на сопствен фамилијарен бизнис со мали почетни вложувања,КОИ ЗА 1 ГОДИНА СИ ГИ ВРАКАТЕ ИСТИТЕ ВЛОЖЕНИ ПАРИ.За купени 5 или повеќе легла калифорниски црви следува ПОПУСТ.---ПОВЕЛЕТЕ-КЕ-СЕ-УВЕРЕТЕ---
инф на вип-тел 071 448 114 Ацо