Број на оглас: 1356570
Објавен на: 17.01.2021, 17:07
1 / 1

kabel

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат бакарни кабли за довод.

4х25 подземен 30 метри. 400 денари од метро.

4х16 лиснест две парчиња со должина од 30 метри. 300 денари од метар.

4x16, 40 метри подземен. 400 денари метар.