Број на оглас: 1349283
Објавен на: 28.02.2020, 19:20
1 / 2

transformator

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава трансформатор комплет со разводна табла и две дрвени бандери. 10 kv/400v, 200Aмпера со 4 изводи. 3500€ комплет.