Број на оглас: 1332979
Објавен на: 25.05.2019, 13:04
1 / 12

Villa Tea 2 Ohridska carshija smestuvanje so parking

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Адреса: 7-ми Ноември, број 9

Villa Tea 2 се наоѓа во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот, наспроти LC Waikiki. На само 500 метри од езерото и стариот дел од градот околу нас има голем број на кафичи и ресторани.
Располагаме со еден апартман и три студиа:
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 2 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 3 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 4 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, мини кујна, купатило и тераса;
Апартманот и студијата се комплетно опремени, има се што ви е потребно: LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен паркинг(гаража). Паркингот е на околу 300 метри од вилата.

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Villa Tea 2
(линк: https://www.facebook.com/VillaTea2)
Исто така можете да не побарате во бутиците ЛАВО.