Број на оглас: 1332312
Објавен на: 16.06.2019, 13:42
1 / 2

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА

250.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
15
Квадратура:
430 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
4
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во централно градско подрачје во Струга. Почетна Цена е 250.000 еур. Само за озбилни купувачи.