Број на оглас: 1321274
Објавен на: 07.09.2018, 21:01
1 / 1

Prodava Pumpa za voda

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Pompata ima ogromen kapacitet - vlez izlez 15 santimetra
podvizna na trkala za na kardan za na traktor
cena 650 evra
italijanska.

.mobilen tocen broj e toj 071 930 750