Број на оглас: 1306000
Објавен на: 06.07.2020, 20:20
1 / 3

VO SUPER SOSTOJBA

750 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prikulicata e zacuvano nosivost 2 tona gumi dobri nema slabo nesto u nego se napraven mnogu kvalitetno.